Beskrivelse
Nivålist i massiv lakkert eller mattlakkert eik. Nivålister gir en smidig overgang mellom gulvoverflater i ulike høyder.
OBS! Selges KUN sammen med gulv fra Kährs.
OBS! Selges KUN sammen med gulv fra Kährs.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Kährs |
|---|---|
| Bredde | 42, 58 mm |
| Lengde | 2400 mm |
| Størrelse | BxH 42x12, BxH 58x20 mm |
| Farge | Eik |
| Høyde | 12, 20 mm |
| Materiale | Eik, Eik Matt |
| Listetype | Nivålist |
| Fungere til | Lack, Mattlack |
| Produkttype | Massiv Nivålist |

