Beskrivelse
T-list i massiv eik. T-list benyttes i overganger mellom gulv i lik høyde.
OBS! Selges KUN sammen med gulv fra Kährs.
OBS! Selges KUN sammen med gulv fra Kährs.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Kährs |
|---|---|
| Bredde | 58 mm |
| Lengde | 2400 mm |
| Treslag | Eik |
| Størrelse | BxH 58x12, BxH 58x17 mm |
| Farge | Eik |
| Passer til | Ek, Lack, Mattlack |
| Høyde | 12, 17 mm |
| Materiale | Eik, Eik Matt |
| Listetype | Skjøtelist |
| Type | Massiv T-List |

