Beskrivelse
T-list i massiv eik. T-list benyttes i overganger mellom gulv i lik høyde.
OBS! Selges KUN sammen med gulv fra Kährs.
OBS! Selges KUN sammen med gulv fra Kährs.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Kährs |
|---|---|
| Art.Nr. | 7039024EK10 |
| Bredde | 58 mm |
| Lengde | 2400 mm |
| Treslag | Eik |
| Størrelse | BxH 58x12 mm |
| Farge | Eik |
| Fungere til | Mattlack |
| Høyde | 12 mm |
| Materiale | Eik Matt |
| Listetype | Skjøtelist |
| Produkttype | Massiv T-List |
| EAN-nr | 7393969217507 |
| Nobb | 30808505 |

