




Baderomspanel BerryAlloc1960-7963 Betong 60X30
599 kr/m²Pris/pk 1 785,02
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
BerryAlloc Wall&Water, en kolleksjon vanntette veggpaneler med klikklåssystem for rask montering. Panelene er et godkjent våtromssystem. Panelene egner seg til både privat og offentlig bruk - for bad, dusj, garderobe samt andre steder hvor man ønsker slitesterke vegger i moderne design.
Gir raskt og enkelt effekten av en flislagt vegg, uten at du trenger å klusse med lim eller fugemasse. Disse holdbare panelene består av et lag med høytrykkslaminat på syv lag med kryssfiner.
- Flislagt effekt
- Rask og enkel installasjon
- Vannresistent
- Lett å vedlikeholde
- Ekstremt slitesterkt
- 2 plater/pakke
- Flislagt effekt
- Rask og enkel installasjon
- Vannresistent
- Lett å vedlikeholde
- Ekstremt slitesterkt
- 2 plater/pakke
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 1960-7963 |
| Design | 1960-7963 Betong 60X30 |
| Lengde | 2400 mm |
| Serie | Wall & Water |
| Tykkelse | 10,2 mm |
| Bredde | 600 mm |
| Antall (m2/pk) | 2,976 m²/frp |
| Imitasjon | Fliser |
| Overflate | Matt |
| Antall (stk/pakke) | 2 st/frp |
| Fuge | Lock System |
| Produkttype | Baderomspanel |
| Nyanse | Grå |
| Lyddemping | Nei |
| EAN-nr | 7052870113048 |
| Nobb | 44810337 |
