
Baderomspanel BerryAllocSkifer Natur 60X120 BR
669 kr/m²Pris/pk 1 993,62
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
BerryAlloc Wall&Water, en kolleksjon vanntette veggpaneler med klikklåssystem for rask montering. Panelene er et godkjent våtromssystem. Panelene egner seg til både privat og offentlig bruk - for bad, dusj, garderobe samt andre steder hvor man ønsker slitesterke vegger i moderne design.
Gir raskt og enkelt effekten av en flislagt vegg, uten at du trenger å klusse med lim eller fugemasse. Disse holdbare panelene består av et lag med høytrykkslaminat på syv lag med kryssfiner.
Annet- Flislagt effekt
- Rask og enkel installasjon
- Vannresistent
- Lett å vedlikeholde
- Ekstremt slitesterkt
- 2 plater/pakke
Annet- Flislagt effekt
- Rask og enkel installasjon
- Vannresistent
- Lett å vedlikeholde
- Ekstremt slitesterkt
- 2 plater/pakke
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | BerryAlloc |
|---|---|
| Art.Nr. | 62002029 |
| Design | Skifer Natur 60X120 BR |
| Lengde | 2400 mm |
| Serie | Wall & Water |
| Tykkelse | 10,2 mm |
| Bredde | 600 mm |
| Antall (m2/pk) | 2,976 m²/frp |
| Imitasjon | Stein |
| Overflate | Børstet |
| Antall (stk/pakke) | 2 st/frp |
| Fuge | Lock System |
| Produkttype | Baderomspanel |
| Antibakteriell | Nei |
| Nyanse | Grå |
| Lyddemping | Nei |
| Antistatisk | Nei |
| EAN-nr | 7052870174322 |
| Nobb | 57255845 |
