


Glassplate FiboHerdet Klart GlassLengde: 700 mm
1 099 kr
Lengde
Beskrivelse
Fibo herdet glassplate til kjøkken i klart glass med polerte kanter. Finnes i to lengder.
Fibo 6mm herdet klart glass til mellom benkeplate og overskap. Tåler høy varme, enkel å rengjøre, og festes enkelt med medfølgende avstandsholder i hjørnene.
Egenskaper
| Varemerke | Fibo |
|---|---|
| Art.Nr. | 57390461 |
| Farge | Klarglass |
| Lengde | 700 mm |
| Materiale | Herdet glass |
| Tykkelse | 6 mm |
| Bredde | 450 mm |
| Type | Glassplate |
| EAN-nr | 7039490434098 |
| Nobb | 57390461 |

