


Glassplate FiboHerdet Svart GlassLengde: 900 mm
1 279 kr1 599 kr
Spar 20 %
Kampanje
Lengde
Beskrivelse
Fibo herdet glassplate til kjøkken i svart glass med polerte kanter. Finnes i to lengder.
Fibo 6mm herdet klart glass til mellom benkeplate og overskap. Tåler høy varme, enkel å rengjøre, og festes enkelt med medfølgende avstandsholder i hjørnene.
Egenskaper
| Varemerke | Fibo |
|---|---|
| Art.Nr. | 57397056 |
| Farge | Sort |
| Lengde | 900 mm |
| Materiale | Herdet glass |
| Tykkelse | 6 mm |
| Bredde | 450 mm |
| Produkttype | Glassplate |
| EAN-nr | 7039490434142 |
| Nobb | 57397056 |

