


Avslutningslist Fibrotech300Variant: Røkt Eik, Lengde: 3000 mm, Bredde: 25 mm
622 kr/pk 829 kr/pk
Spar 25 %
Kampanje
Design
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Avslutningslisten kan brukes med Fibrotechs akustikkpaneler. Den monteres i ytterhjørnene for å unngå synlig akustikkfilt. Listen kan kuttes i begge ender for perfekt passform. Fibrotechs avslutningslister er laminert mens deres akustikkpaneler i tilsvarende dekor er laget av trefiner, så det kan være en forskjell i overflatefinish mellom listen og panelet.
Varemerke
Beskrivelse
Avslutningslisten kan brukes med Fibrotechs akustikkpaneler. Den monteres i ytterhjørnene for å unngå synlig akustikkfilt. Listen kan kuttes i begge ender for perfekt passform. Fibrotechs avslutningslister er laminert mens deres akustikkpaneler i tilsvarende dekor er laget av trefiner, så det kan være en forskjell i overflatefinish mellom listen og panelet.
Egenskaper
| Varemerke | Fibrotech |
|---|---|
| Art.Nr. | 2109944 |
| Design | Sotet Eik |
| Lengde | 3000 mm |
| Tykkelse | 22 mm |
| Bredde | 25 mm |
| Antall (stk/pakke) | 2 st/frp |
| Produkttype | Avslutningslist |
| EAN-nr | 5714581099449 |