


Kryssfiner FiboVito Hvitlakkert EikLxB: 2400x620 mm
959 kr/m²1 199 kr/m²Pris/pk 2 857,82
Spar 20 %
Kampanje
Farge: Soft Cement
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Vito Lakkert Finér Panel er et førsteklasses byggemateriale for innendørs bruk, i tørre områder. Det er ideelt for vegger der en sømløs fremstilling av naturlig trevirke er ønskelig.
Vito Lakkert Kryssfiner panel er en perfekt kombinasjon av det naturlige og funksjonelle. Med integrert klikklås for skjult innfestning representerer disse panelene en enestående blanding av solid konstruksjon og elegant finish, ideelle for de fleste bygningsprosjekter i tørre rom. Med en lakkert overflate gir panelene en moderne og sofistikert løsning til ditt prosjekt.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Fibo |
|---|---|
| Art.Nr. | 60802871 |
| Design | Ingen Fuge |
| Farge | Soft Cement |
| Lengde | 2400 mm |
| Serie | Vito |
| Materiale | Kryssfiner |
| Tykkelse | 10 mm |
| Bredde | 620 mm |
| Antall (stk/pakke) | 2 st/frp |
| Treslag | Eik |
| EAN-nr | 7039490452412 |
| Nobb | 60802871 |

