
Panel LundbergsAlva Hvit Pakke
1 599 kr/stLaveste totalpris 3 198,-

Alva Hvit Pakke
2 st
3 198 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
6 stykker hvite panelplater i MDF som til sammen dekker litt over 2 meter vegg.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 18670 |
| Farge | Hvit |
| Lengde | 2070 mm |
| Serie | Alva |
| Materiale | MDF |
| Tykkelse | 6 mm |
| Type | Panel |
| Høyde | 1075 mm |
| EAN-nr | 7392118186701 |
