
Selvklebende Trepanel LundbergsHugo 1,51 m2Hvit
699 kr/pk
Farge: Hvit

Hugo 1,51 m2
Hvit 699 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Selvklebende Trepanel Lundbergs Hugo 1,51 m2 er en selvklebende trepanel med en glatt struktur. Den har selvklebende tape på baksiden for enkel montering. Panelet har et unikt og moderne design, og med det kan du lage en stilfull bakgrunnsvegg.
Dette panelet er tilgjengelig i flere utførelser.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 19691 |
| Farge | Hvit |
| Lengde | 1180 mm |
| Serie | Hugo |
| Materiale | Tre |
| Bredde | 128 mm |
| Antall (stk/pakke) | 10 st/frp |
| Produkttype | Trekledning |
| Høyde | 4,5 mm |
| EAN-nr | 7392118196915 |



