
Veggpanel LundbergsLiam 0,96 m2Brun
659 kr/pk

Liam 0,96 m2
Brun 659 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Veggpanel Lundbergs Liam 0,96 m2 er en elegant veggpanel i tre med 3-dimensjonal struktur. Den festes enkelt på veggen med lim og har et unikt og moderne design. Med denne panelet kan du lage en stilig bakgrunnsvegg.
Denne panelet er tilgjengelig i flere utførelser.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 19684 |
| Farge | Brun |
| Lengde | 1200 mm |
| Serie | Liam |
| Materiale | Tre |
| Bredde | 200 mm |
| Antall (stk/pakke) | 4 st/frp |
| Produkttype | Veggpanel |
| Høyde | 11 mm |
| EAN-nr | 7392118196847 |
