
Hjørnelist II FiboInnvendig Todelt til Baderomspanel2400 mm
287 kr 359 kr
Spar 20 %
Kampanje
Lengde
Farge

Innvendig Todelt til Baderomspanel
2400 mm 287 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Monteringstilbehør til Fibo Baderomspanel
Egenskaper
| Varemerke | Fibo |
|---|---|
| Art.Nr. | 60021347 |
| Farge | Sort |
| Lengde | 2400 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Tykkelse | 47 mm |
| Bredde | 13 mm |
| Produkttype | Hjørnelist |
| EAN-nr | 7039490437945 |
| Nobb | 60021347 |
