
HjørneprofilUtvendig Sort 3000
407 kr 509 kr
Spar 20 %
Kampanje
47h igjen!

Hjørneprofil Utvendig Sort 3000
407 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Fibo Hjørneprofil utvendig sort 3000mm
Fibos veggsystem er 100% vanntett og har alle nødvendige godkjenninger for våtrom. For å sikre et perfekt og godkjent resultat har Fibo et stort utvalg av profiler og tilbehør som forenkler monteringsjobben.
Egenskaper
| Varemerke | Fibo |
|---|---|
| Art.Nr. | 60133343 |
| Materiale | Aluminium |
| Lengde | 3000 mm |
| Bredde | 25 mm |
| Type | Hjørnelist |
| Farge | Sort |
| Tykkelse | 25 mm |
| EAN-nr | 7039490442062 |
| Nobb | 60133343 |
