
L-List FiboBred Sort 2400 mm
143 kr 179 kr
Spar 20 %
Kampanje
24h igjen!

Bred Sort 2400 mm
143 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Fibo L-list bred i sort aluminium 2400mm plastpakket.
Fibo sitt veggsystem er 100% vanntett og har alle nødvendige godkjenninger for våtrom. For å sikre et perfekt og godkjent resultat har Fibo et stort utvalg av profiler og tilbehør som forenkler monteringsjobben.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Fibo |
|---|---|
| Art.Nr. | 60021349 |
| Materiale | Aluminium |
| Lengde | 2400 mm |
| Bredde | 12 mm |
| Type | L-list |
| Farge | Sort |
| Tykkelse | 25 mm |
| EAN-nr | 7039490437976 |
| Nobb | 60021349 |
