


Bålpanne KrifonD56 Svart
337 kr 449 kr
Spar 25 %
Kampanje

D56 Svart
337 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Bålpanne i sortlakkert stål. Perfekt for hygge og varme utendørs hele året!
Egenskaper
| Varemerke | Krifon |
|---|---|
| Art.Nr. | 205007 |
| Høyde | 25 cm |
| Produkttype | Bålpanne |
| Diameter | 560 mm |
| Materiale | Stål |
| Vekt | 3 kg |
| Farge | Sort |
| Serie | Bålpanne |
| Overflatebehandling | Lakkert |
| Diameter | 56 cm |
| EAN-nr | 7029281012383 |
| Nobb | 56662056 |
