Beskrivelse
Stekehelle Muurikka er en stekehelle som passer på gassbrennere, el-griller eller over åpen ild. Praktisk oppbevaringspose medfølger.
Egenskaper
| Varemerke | Muurikka |
|---|---|
| Materiale | Varmvalset Stål |
| Farge | Rustfri |
| Produkttype | Stekeplate |
| Diameter | 380, 480, 580 mm |
| Vekt | 3,1, 4,3, 6,7 kg |
| Grillflate | 38, 48, 58 cm |
| Diameter | 38, 48, 58 cm |

