
Stekehellsett Muurikka100 LL
12 680 kr
Prispresset

100 LL
12 680 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Elegant stekehellesett fra Muurikka med gjennomtenkt design. Komplett sett med emaljert gassbrenner, solid stativ i metall med lange ben i D-profil, en praktisk hylle for oppbevaring, samt stekehell i varmvalset stål.
Gassbrenneren har knapper med integrert tenning og tydelig merking som gjør det lett å se hvor mye varme som fordeles over stekehellen. Varmen reguleres individuelt på de tre gassbrennerne, noe som gir mulighet for ulike temperatursoner på stekehellen. Fast vindbeskyttelse som beskytter flammene. Forbruk 1637-1666 g/h. CE-merket.
Stekehellen bør oppbevares tørt når den ikke er i bruk.
Stekehellen bør oppbevares tørt når den ikke er i bruk.
Egenskaper
| Varemerke | Muurikka |
|---|---|
| Art.Nr. | 54120360 |
| Produkttype | Stekehellesett |
| Materiale | Stål |
| Farge | Sort |
| Grillflate | 100 cm |
| Diameter | 1000 mm |
| Effekt/prestering | 22,9 kW |
| Antall Brenner | 3 |
| Diameter | 100 cm |
| EAN-nr | 6414676023203 |
| Nobb | 60653854 |




