Beskrivelse
Kulegassgrill Citi Chef 50 fra Cadac med emaljert dobbeltsidig brennerenhet og dryppbrett som gjør det enkelt å holde grillen ren. Regulator følger ikke med.
Grillen er utstyrt med aluminiumsrist med rengjøringsvennlig keramisk Greengrill-belegg, lokkholder og 2 sidebord i tre som kan tas av og oppbevares i rommet hvor det også er plass til LPG-flasken. De fire lave hjulene gjør grillen lett å flytte, noe som gjør den spesielt praktisk å bruke på balkongen, terrassen eller verandaen. Et sort UV-bestandig deksel er inkludert.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Cadac |
|---|---|
| Art.Nr. | 90671 |
| Effekt/prestering | 3,7 kW |
| Grillflate | Ø46 cm |
| Dybde | 55,5 cm |
| Høyde | 102 cm |
| Bredde | 86 cm |
| Vekt | 17 kg |
| Farge | Svart/Stål |
| Serie | Citi Chef |
| Produkttype | Gassgrill |
| Materiale | Aluminium |
| Sidebrenner | Nei |
| Antall Brenner | 1 |
| EAN-nr | 6001773113861 |
| Nobb | 54086877 |



