





Flaskeholder WeberWorks Snap On
289 kr
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Ha din favorittdrikk nær for hånd mens du har hendene fri til å grille med Weber Works™ flaskeholder. Klikk den ganske enkelt fast på Weber Works™-skinnen for å holde en flaske, boks eller kopp ved grillen og holde sidebordet fritt for forberedelse og servering.
Egenskaper
| Varemerke | Weber |
|---|---|
| Art.Nr. | 3000064369 |
| Bredde | 10,5 cm |
| Farge | Sort |
| Høyde | 11,5 cm |
| Lengde | 15 cm |
| Produsentens Art.Nr. | 3400104 |
| Serie | Weber Works |
| Type | Tilbehør |
| Vekt | 0,1 kg |
| EAN-nr | 77924992681 |
