Beskrivelse
Grill- og avlastningsbord i treverk med ben i varmegalvanisert stål. Med smidig hylleplan for avlastning. Kommer utmontert med hjul.
Egenskaper
| Varemerke | PLUS |
|---|---|
| Materiale | Tre |
| Produkttype | Avlastningsbord |
| Sammenleggbar | Nei |
| Høyde | 900 mm |
| Lengde | 1400 mm |
| Offentlig Miljø | Nei |
| Bredde | 490 mm |
| Bredde | 490 cm |
| Farge | Drivvedfarget, Sort |



