



Grillgaffel BluegazElite Pulled Pork
383 kr 479 kr
Spar 20 %
Kampanje
tom 31/5

Elite Pulled Pork
383 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Riv i stykker møre kjøttstykker uten problemer med disse kraftige kjøttklørne! Disse premium kjøttklørne i rustfritt stål gjør det enkelt å raskt og effektivt separere kjøtt.
Riv enkelt kjøttet med disse smarte kjøttklørne! Disse premium kjøttklørne med ergonomiske trehåndtak er laget av slitesterkt rustfritt stål og har ekstra skarpe tenner som gjør det smidig å rive mørt kjøtt - perfekt for pulled pork, kylling, brisket og andre saftige kjøttstykker som er langsomt tilberedt. Kjøttklørne fungerer også utmerket for å løfte og servere store kjøttstykker.
Spesifikasjoner
- 2 kjøttklør for å holde og rive kjøtt
- Materiale, gafler: 2,5 mm rustfritt stål
- Materiale, håndtak: Akasietre
- B x D: 14 x 13 cm
- Produktvekt: 326 g
- Rengjøring: Håndvask
OM Bluegaz
Bluegaz er et ledende merke innen griller og utendørsvarme med over 20 års erfaring. De tilbyr gassgriller og gassvarmere av høy kvalitet under sitt eget merke, samt andre typer griller, varmere, tilbehør, paellaprodukter, fakler og reservedeler.
Spesifikasjoner
- 2 kjøttklør for å holde og rive kjøtt
- Materiale, gafler: 2,5 mm rustfritt stål
- Materiale, håndtak: Akasietre
- B x D: 14 x 13 cm
- Produktvekt: 326 g
- Rengjøring: Håndvask
OM Bluegaz
Bluegaz er et ledende merke innen griller og utendørsvarme med over 20 års erfaring. De tilbyr gassgriller og gassvarmere av høy kvalitet under sitt eget merke, samt andre typer griller, varmere, tilbehør, paellaprodukter, fakler og reservedeler.
Egenskaper
| Varemerke | Bluegaz |
|---|---|
| Art.Nr. | 130606 |
| Bredde | 13 cm |
| Farge | Sølv |
| Dybde | 14 cm |
| Materiale | Rustfritt stål/Akacietre |
| Type | Grillgaffel |
| Vekt | 0,326 kg |
| EAN-nr | 7319731306064 |
