


Røykboks Bluegaz
415 kr 519 kr
Spar 20 %
Kampanje

Røykboks Bluegaz
415 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Rustfritt røykeboks beregnet for røykflis til bruk i gassgrill. Med denne røykeboksen har du muligheten til å tilsette en "røykfylt" smak til kjøttet ditt. Lokket er perforert for å kunne sirkulere røyken i grillen.
Egenskaper
| Varemerke | Bluegaz |
|---|---|
| Art.Nr. | 748164 |
| Bredde | 21 cm |
| Montering | Nei |
| Farge | Sølv |
| Materiale | Rustfritt |
| Type | Grilltilbehør |
| Dybde | 13 cm |
| Høyde | 3,4 cm |
| Lengde | 23 cm |
| Vekt | 0,3 kg |
| EAN-nr | 7319737481642 |
