Beskrivelse
Elektrisk Grill/Røykeovn Muurikka 1200W er rask og enkel å bruke, samt lett å holde ren.
Den fungerer som en røykeovn når varmekolben er plassert i den nedre delen. Plasseres varmekolben i lokket i stedet, vil den fungere som en elektrisk grill. Den er lett å rengjøre takket være risten og fettplaten som tåler maskinoppvask. Den elektriske grill- og røykeovnen passer til mange ulike typer matlaging. Røyk og grill alle slags delikatesser i ett og samme produkt. Leveres med en 2 meter lang strømkabel.
Egenskaper
| Varemerke | Muurikka |
|---|---|
| Art.Nr. | 54430020 |
| Effekt/prestering | 1,2 kW |
| Grillflate | 43X25 cm |
| Farge | Rustfri |
| Høyde | 44 cm |
| Bredde | 38 cm |
| Produkttype | Elektrisk Grill/Røykeovn |
| Materiale | Rustfritt Stål |
| Vekt | 6,2 kg |
| Lengde | 59 cm |
| EAN-nr | 6412450682301 |
| Nobb | 57811486 |






