


Treskive JaboHvit FSC
419 kr 559 kr
Spar 25 %
Kampanje

Hvit FSC
419 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Liten treplate fra Jabo. Hvit FSC.
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 1150 |
| Montering | Ja |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Tre |
| Type | Treskive |
| Dybde | 600 mm |
| Diameter | 840 mm |
| Høyde | 60 mm |
| Lengde | 360 mm |
| Vekt | 5 kg |
| Bredde | 600 mm |
| EAN-nr | 7393290011508 |
