Beskrivelse
Kullgrill fra Jabo med rist i rustfritt stål 40x40 cm. Praktisk askeoppsamler. Skal brukes sammen med Socket ramme.
Denna kolgrill från Jabo är perfekt för stora grillfester i trädgården. Med sin generösa grillyta kan du enkelt grilla för stora sällskap. Grillens robusta metallkonstruktion säkerställer att den står stadigt och tål frekvent användning. Dessutom är den lätt att montera, vilket gör att du snabbt kan komma igång med grillningen. Med denna grill kan du njuta av att grilla allt från saftiga hamburgare till läckra grönsaksspett. Så varför inte bjuda in vännerna, tända grillen och njuta av en härlig grillkväll?
Fördelar: Kolgrill Jabo Premium Metall i Rostfritt Stål med Askuppsamlare
- Lätt att montera
- Stor grillyta för stora sällskap
- Robust metallkonstruktion för långvarig användning
Fördelar: Kolgrill Jabo Premium Metall i Rostfritt Stål med Askuppsamlare
- Lätt att montera
- Stor grillyta för stora sällskap
- Robust metallkonstruktion för långvarig användning
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 900901710 |
| Vekt | 7,8 kg |
| Materiale | Metall |
| Bredde | 40,7 cm |
| Dybde | 40,7 cm |
| Montering | Ja |
| Diameter | 137,4 cm |
| Produkttype | Kullgrill |
| Høyde | 280 mm |
| Grillflate | 40x40 cm |
| EAN-nr | 8718469900107 |

