









Frittstående Kjøleskap MyOutdoorKitchenNordic LineRustfri
10 995 kr12 995 kr
Spar 15 %
Kampanje
49h igjen!

Nordic Line
Rustfri10 995 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Frittstående og rustfritt kjøleskap med oppbevaringsskuff fra MyOutdoorKitchen som gjør at du kan utnytte hele utekjøkkenets potensial samtidig som det forenkler forberedelsene utendørs og holder mat og drikke avkjølt før servering. Kjøleskapet inngår i Myoutdoorkitchens fleksible og påbyggingsbare modulserie Nordic Line.
Varemerke
Beskrivelse
Frittstående og rustfritt kjøleskap med oppbevaringsskuff fra MyOutdoorKitchen som gjør at du kan utnytte hele utekjøkkenets potensial samtidig som det forenkler forberedelsene utendørs og holder mat og drikke avkjølt før servering. Kjøleskapet inngår i Myoutdoorkitchens fleksible og påbyggingsbare modulserie Nordic Line.
Modulserien Nordic Line gir deg muligheter for å bygge og kombinere valgfrie funksjoner etter behov. Du bestemmer hvilken utforming og hvilke tilbehør du ønsker i ditt eget modulkjøkken!
Spesifikasjoner
- Produsert i rustfritt stål - 430 SS
- Brukstemperatur: 3-10 ºC
- Glassdør med rustfritt håndtak
- Holder råvarer og drikkevarer avkjølt utendørs
- Stilren oppbevaringsskuff i fronten
- Modulen er enkel å plassere
- Justerbare føtter
- Energiklasse: G
Spesifikasjoner
- Produsert i rustfritt stål - 430 SS
- Brukstemperatur: 3-10 ºC
- Glassdør med rustfritt håndtak
- Holder råvarer og drikkevarer avkjølt utendørs
- Stilren oppbevaringsskuff i fronten
- Modulen er enkel å plassere
- Justerbare føtter
- Energiklasse: G
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Myoutdoorkitchen |
|---|---|
| Art.Nr. | 7968 |
| Farge | Rustfri |
| Produkttype | Utekjøken |
| Serie | Nordic Line |
| Materiale | Stål |
| Energieffektivitet | G |
| Vekt | 57,5 kg |
| Energiforbrukning | 128 kWh/år |
| Volym | 63 l |
| Decibelnivå | 39 dBa |
| Spenning | 230 V |
| Dybde | 600 mm |
| Høyde | 950 mm |
| Bredde | 600 mm |
| EAN-nr | 7330066079683 |
