


Hjørnemodul MyOutdoorKitchenNordic Line med Arbeidsbenk 60 cm
fra4 995 kr
Prispresset
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fri frakt!

Rustfri hjørnemodul fra MyOutdoorKitchen i stilren og åpen design med rette linjer. Med denne modulen kan du forlenge ditt utekjøkkenet eller skape et bredt og luftig arbeidsmiljø. Med en hjørnemodul kan du plassere kjøkkenet i en elegant L- eller U-formet vinkel som rammer inn og gir uteplassen et eget preg. Hjørnemodulen inngår i Myoutdoorkitchens fleksible modulserie Nordic Line, som gjør det mulig å bygge og kombinere funksjoner etter egne ønsker.
Varemerke
Beskrivelse
Rustfri hjørnemodul fra MyOutdoorKitchen i stilren og åpen design med rette linjer. Med denne modulen kan du forlenge ditt utekjøkkenet eller skape et bredt og luftig arbeidsmiljø. Med en hjørnemodul kan du plassere kjøkkenet i en elegant L- eller U-formet vinkel som rammer inn og gir uteplassen et eget preg. Hjørnemodulen inngår i Myoutdoorkitchens fleksible modulserie Nordic Line, som gjør det mulig å bygge og kombinere funksjoner etter egne ønsker.
Egenskaper
| Varemerke | Myoutdoorkitchen |
|---|---|
| Farge | Rustfri, Sort |
| Vekt | 20 kg |
| Bredde | 60 cm |
| Type | Utekjøken |
| Materiale | Stål |
| Serie | Nordic Line |
| Dybde | 600 mm |
| Høyde | 950 mm |
| Bredde | 600 mm |

