



Utekjøkken HillerstorpÅminne Mørkgrå Benkeplate inklusive VaskHvit
9 074 kr12 099 kr
Spar 25 %
Kampanje

Åminne Mørkgrå Benkeplate inklusive Vask
Hvit9 074 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Åminne utendørskjøkken fra Hillerstorp i komplett utførelse som inneholder aluminiumsramme, hylle, benkeplate, vask samt tekstilbeskyttelse.
Benkeplaten er gråmelert.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 2087810007 |
| Farge | Hvit/Mørkegrå |
| Lengde | 1200 mm |
| Høyde | 1410 mm |
| Dybde | 600 mm |
| Produkttype | Utekjøkken |
| Materiale | Aluminium |
| Kolleksjon | Days |
| Serie | Åminne |
| EAN-nr | 7319078100073 |


