
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Utekjøkken Horizont fra Jabo. Leveres uten benkeplate. Arbeidsbenken er 915 mm høy.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sort, Tre |
| Vekt | 124 kg |
| Bredde | 220 cm |
| Type | Utekjøkken komplett |
| Materiale | Tre |
| Serie | Horizont |
| Montering | Ja |
| Høyde | 1623 mm |
| Dybde | 671 mm |
| Bredde | 2200 mm |




