
Farge: Sort

Horisont Uten Toppdel FSC
Sort11 407 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Utekjøkken Horizont fra Jabo. Leveres uten benkeplate. Arbeidsbenken er 915 mm høy.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 4000 |
| Farge | Sort |
| Bredde | 2200 mm |
| Høyde | 1623 mm |
| Dybde | 671 mm |
| Vekt | 124 kg |
| Produkttype | Utekjøkken komplett |
| Materiale | Tre |
| Serie | Horizont |
| Montering | Ja |
| EAN-nr | 7393290040003 |



