
Farge: Grønn

Horisont
Grønn10 942 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Utekjøkkenet Jabo Horizont er et praktisk utekjøkken i samme stil som skjermene Horizont fra Jabo. Dette utekjøkkenet har en rustfri benkeplate som er 80 cm bred og store avlastningsflater. Arbeidsbenken er 915 mm høy.
Dette utekjøkkenet er tilgjengelig i flere utgaver.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 4255 |
| Farge | Grønn |
| Dybde | 671 mm |
| Høyde | 1623 mm |
| Vekt | 75 kg |
| Bredde | 2200 mm |
| Sertifisering | FSC Mix |
| Materiale | Tre |
| Serie | Horizont |
| Type | Utekjøkken komplett |
| Treslag | Gran |
| EAN-nr | 7393290042557 |



