



Utekjøkken/Arbeidsbenk HillerstorpÅminneHvit
6 547 kr8 729 kr
Spar 25 %
Kampanje
Beskrivelse
Åminne arbeidsbenk fra Hillerstorp i komplett utførelse som inneholder aluminiumsramme, hylle og benkeplate.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 2087820007 |
| Farge | Hvit |
| Lengde | 1200 mm |
| Høyde | 1410 mm |
| Dybde | 600 mm |
| Produkttype | Arbeidsbenk |
| Materiale | Aluminium |
| Kolleksjon | Days |
| Serie | Åminne |
| EAN-nr | 7319078200070 |


