Beskrivelse
Gresskarlanterne av klart glass med metalloppheng. OBS! Tåler ikke å stekes i ovn
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 55856 |
| Produkttype | Lanterne |
| Materiale | Glass |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Glass |
| Bredde | 305 mm |
| Antall (stk/pakke) | 12 st/frp |
| Lengde | 390 mm |
| Høyde | 100 mm |
| Dybde | 390 mm |
| Diameter | 90 mm |
| EAN-nr | 5707167572047 |


