
Lanterner Creativ CompanyH6,5 cm D75 cm 12 St/1 Pk
219 kr/pk

H6,5 cm D75 cm 12 St/1 Pk
219 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Lanterne av klart glass med metalloppheng
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 55843 |
| Produkttype | Lanterne |
| Materiale | Glass |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Glass |
| Bredde | 265 mm |
| Antall (stk/pakke) | 12 st/frp |
| Lengde | 345 mm |
| Høyde | 65 mm |
| Dybde | 345 mm |
| Diameter | 75 mm |
| EAN-nr | 5707167572016 |
