
T-Lykt Creativ Company18 mm Diam 15 cm 1 stk
29 kr/stLaveste totalpris 58,-
Prispresset

18 mm Diam 15 cm 1 stk
2 st
58 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Stjerneformet telysestake med metallinnsats. Hullstr. 40 mm
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 56708 |
| Produkttype | T Lykt |
| Materiale | Tre |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Brun |
| Bredde | 150 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Lengde | 160 mm |
| Høyde | 18 mm |
| Dybde | 160 mm |
| Diameter | 150 mm |
| EAN-nr | 5707167871430 |
