
T Lykt Creativ CompanyHvit H15 cm 2 stk/1 Pk
236 kr/pk

Hvit H15 cm 2 stk/1 Pk
236 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Telysholder av terrakotta
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 50559 |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Keramikk |
| Sesong | Halloween |
| Produkttype | T Lykt |
| Dybde | 350 mm |
| Høyde | 150 mm |
| Lengde | 350 mm |
| Antall (stk/pakke) | 2 st/frp |
| Bredde | 200 mm |
| EAN-nr | 5712854008891 |
