
Trappetrinn Alu-Stigen40° AluminiumBxD: 1000x200 cm
1 257 kr
Bredde

40° Aluminium
BxD: 1000x200 cm1 257 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Robuste trappetrinn fra Alu-Stigen i aluminium med antisklistruktur
Trinnene skrues eller spikres til trappevanger av tre og passer dimensjoner 48x148 / 48x198 mm.
Passer for eksempel perfekt på en byggeplass hvor man ofte har bruk for en midlertidig trapp.
Egenskaper
-Trappetrinn 40° med antisklistruktur
- Forbruk: 4 trinn pr meter i høyde
- Trinnlengder: 900 eller 1000 mm
- Trinndybde: 200 mm
- Laget i 3 mm aluminium
- Ved bruk av skruer, enkel montering/demontering
- Vekt: 2,9 - 3,0 kg
Passer for eksempel perfekt på en byggeplass hvor man ofte har bruk for en midlertidig trapp.
Egenskaper
-Trappetrinn 40° med antisklistruktur
- Forbruk: 4 trinn pr meter i høyde
- Trinnlengder: 900 eller 1000 mm
- Trinndybde: 200 mm
- Laget i 3 mm aluminium
- Ved bruk av skruer, enkel montering/demontering
- Vekt: 2,9 - 3,0 kg
Egenskaper
| Varemerke | Alu-stigen |
|---|---|
| Art.Nr. | 4911 |
| Bredde | 1000 mm |
| Dybde | 200 mm |
| Farge | Aluminium |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Proff |
| Type | Trappetrinn |
| Vekt | 3 kg |
| Tykkelse | 3 mm |
| EAN-nr | 7071500017228 |
| Nobb | 56441242 |
