


Farge: Hvit

9441
Hvit 389 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Låsbar postkasse i lakkert alusink.
Levereres med 2 nøkler. Postkassen kan også benyttes ulåst. Brevluke 250x30 mm.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Art.Nr. | 15192 |
| Farge | Hvit |
| Produkttype | Postlåda |
| Dybde | 130 mm |
| Høyde | 400 mm |
| Låsbar | Ja |
| Bredde | 270 mm |
| Materiale | Stålplåt |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7317900151927 |
| Nobb | 42691365 |






