


Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Postkasse i lakkert alusink.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Dybde | 130 mm |
| Høyde | 400 mm |
| Materiale | Stålplåt |
| Antall | 1 st/frp |
| Bredde | 270 mm |
| Låsbar | Nei |
| Farge | Blå, Grå, Hvit, Militærgrønn, Sand, Sort |
| Type | Postkasse, Postlåda |
| Overflatebehandling | Blå |






