


Type
Farge: Hvit

9442
Hvit 279 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 179 kr
Beskrivelse
Postkasse i lakkert alusink.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Art.Nr. | 15197 |
| Bredde | 270 mm |
| Høyde | 400 mm |
| Type | Postlåda |
| Låsbar | Nei |
| Farge | Hvit |
| Antall | 1 st/frp |
| Materiale | Stålplåt |
| Dybde | 130 mm |
| EAN-nr | 7317900151972 |
| Nobb | 42691422 |






