
















Gressklipper MakitaLXT DLM330SM LXT 18V med Batteri og lader
5 425 kr
Prispresset

LXT DLM330SM LXT 18V med Batteri og lader
5 425 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Kompakt gressklipper som er utmerket for små klippeområder. Utstyrt med bioClip-mulching samt en oppsamler med indikator som indikerer når den er full. Den er også utstyrt med elektrisk bremse for maksimal produktivitet.
Leveranseomfang
- 1 stk 4,0 Ah batteri
- 1 stk lader
Tekniske data
- Spenning: 18 V
- Spenning LXT: 1
- Batteribeskyttelsessystem: 1
- Omdreininger: 4300 min⁻¹
- Klippehøydejusteringer: 8
- Klippebredde: 33 cm
- Klippehøyde: 20 - 75 mm
- Diameter på bakhjul: 18 cm
- Diameter på forhjul: 14 cm
- Oppsamler: 30 L
- Oppsamler: 1
- Bioklipp: 1
- Nettovekt: 10,78 kg
- Vekt med standardbatteri: 11,6 - 12,5 kg
- Dimensjoner (LxBxH): 1285 - 1350 x 375 x 935 - 1035 mm
- Vinklede dimensjoner (LxBxH): 775 x 375 x 500 mm
- 1 stk 4,0 Ah batteri
- 1 stk lader
Tekniske data
- Spenning: 18 V
- Spenning LXT: 1
- Batteribeskyttelsessystem: 1
- Omdreininger: 4300 min⁻¹
- Klippehøydejusteringer: 8
- Klippebredde: 33 cm
- Klippehøyde: 20 - 75 mm
- Diameter på bakhjul: 18 cm
- Diameter på forhjul: 14 cm
- Oppsamler: 30 L
- Oppsamler: 1
- Bioklipp: 1
- Nettovekt: 10,78 kg
- Vekt med standardbatteri: 11,6 - 12,5 kg
- Dimensjoner (LxBxH): 1285 - 1350 x 375 x 935 - 1035 mm
- Vinklede dimensjoner (LxBxH): 775 x 375 x 500 mm
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Makita |
|---|---|
| Art.Nr. | 4000090776 |
| Batteriserie | LXT |
| Bioklipp | Ja |
| Oppsamler kapasitet | 30 l |
| Spenning | 18 V |
| Klippeområde | 270 m² |
| Klippehøyde | 75 cm |
| Klippebredde | 33 cm |
| Høyde | 975 mm |
| Lengde | 1350 mm |
| Produsentens Art.Nr. | DLM330SM |
| MultiClip | Ja |
| Kraftkilde | Batteri |
| Lydnivå | 89 dBa |
| Turtall | 4300 v/min |
| Produkttype | Gressklipper |
| Bruksområde | PRO |
| Versjon | Uten batteri og lader |
| Vibrasjonsverdi | 2,5 m/s2 |
| Vekt | 10,1 kg |
| Bredde | 375 mm |
| Oppsamler | Ja |
| Støynivå | 1,5 dBa |
| Ljudtrycksnivå Inomhus | 82,4 |
| EAN-nr | 0088381757973 |
