Beskrivelse
Kraftig gressklipper med store dekk som opprettholder høy ytelse ved kjøring på gjørmete eller ujevn grunn.
Dekkets innside er omformet for å forbedre gressoppsamlingen. Gressklipperen er egnet for hager og hjemmebruk. Med to 18V-batterier kan du få en klippeområde på opptil 800 m².
Spesifikasjoner:
- Klippebredde: 53 cm
- Klippeområde: opptil 800 m²
- Klippehøyde: 20 - 100 mm
- Klippehøyde trinn: 8
- Klippemetode: Bioclip
- Oppsamlingsvolum: 70 liter
- Drivsystem: uten drivning
- Mulching: Ja
- Vekt: 25 kg
- Klippehus i kompositt
- Batteriindikator
- 36V gjennom to 18v batterier, separate batteriholdere
- Null utslipp og redusert vedlikehold; ingen behov for gass eller olje
- Lav støynivå egnet for bruk i boligområder og offentlige rom
- Spenning: 2 x 18 V
- Batteritype: Li-ion
- Standardkniv: 191D52-7
- Beskyttelsessystem for batteri
- Omdreininger per minutt (min-1): 3000
- Diameter bakhjul: 23 cm
- Diameter forhjul: 18 cm
- Oppsamler: 70 L
- Vekt med standardbatteri: 25,6 - 27,9 kg
- Mål (LxBxH): 1780-1855 x 585 x 985-1115 mm
Spesifikasjoner:
- Klippebredde: 53 cm
- Klippeområde: opptil 800 m²
- Klippehøyde: 20 - 100 mm
- Klippehøyde trinn: 8
- Klippemetode: Bioclip
- Oppsamlingsvolum: 70 liter
- Drivsystem: uten drivning
- Mulching: Ja
- Vekt: 25 kg
- Klippehus i kompositt
- Batteriindikator
- 36V gjennom to 18v batterier, separate batteriholdere
- Null utslipp og redusert vedlikehold; ingen behov for gass eller olje
- Lav støynivå egnet for bruk i boligområder og offentlige rom
- Spenning: 2 x 18 V
- Batteritype: Li-ion
- Standardkniv: 191D52-7
- Beskyttelsessystem for batteri
- Omdreininger per minutt (min-1): 3000
- Diameter bakhjul: 23 cm
- Diameter forhjul: 18 cm
- Oppsamler: 70 L
- Vekt med standardbatteri: 25,6 - 27,9 kg
- Mål (LxBxH): 1780-1855 x 585 x 985-1115 mm
Egenskaper
| Varemerke | Makita |
|---|---|
| Art.Nr. | 2000002789 |
| Batteriserie | Li-Ion |
| Oppsamler kapasitet | 70 l |
| Spenning | 18 V |
| Klippebredde | 53 cm |
| Design | Bioklipp |
| Lengde | 1855 mm |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Gressklipper |
| Bruksområde | GDS |
| Vekt | 27 kg |
| Bredde | 585 mm |
| Oppsamler | Ja |
| EAN-nr | 0088381756778 |

