






MULTICLIP 47 AE
5 590 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Klippeeffektiviteten til en bensingressklipper, kombinert med komforten og stillheten til en batteri-gressklipper. STIGA Multiclip 47 AE med 80V batteri er det perfekte valget hvis du har en hage på opptil 800 kvm og vil ha et perfekt klipperesultat med minimal innsats. Maskinens robuste klippepanne, med en 45 cm bredde, sikrer høy ytelse og utholdenhet. STIGA Multiclip 47 AE er en skyve-gressklipper utstyrt med en 80V 4Ah batterimotor. Det sammenleggbare styret gjør det praktisk å oppbevare maskinen og den er utstyrt med et mykt håndtak som sikrer en komfortabel opplevelse mens du jobber med hagearbeid.
Varemerke
Beskrivelse
Klippeeffektiviteten til en bensingressklipper, kombinert med komforten og stillheten til en batteri-gressklipper. STIGA Multiclip 47 AE med 80V batteri er det perfekte valget hvis du har en hage på opptil 800 kvm og vil ha et perfekt klipperesultat med minimal innsats. Maskinens robuste klippepanne, med en 45 cm bredde, sikrer høy ytelse og utholdenhet. STIGA Multiclip 47 AE er en skyve-gressklipper utstyrt med en 80V 4Ah batterimotor. Det sammenleggbare styret gjør det praktisk å oppbevare maskinen og den er utstyrt med et mykt håndtak som sikrer en komfortabel opplevelse mens du jobber med hagearbeid.
Tilhørende batteri og lader er inkludert i pakken.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Stiga |
|---|---|
| Art.Nr. | 298471008/ST1 |
| Spenning | 80 V |
| Klippehøyde | 3,1 - 8,0 cm |
| Klippebredde | 45 cm |
| El-start | Ja |
| Motorprodusent | Stiga |
| MultiClip | Ja |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Gressklipper |
| Versjon | Med batteri og lader |
| Vekt | 25 kg |
| Håndtak | Justerbart Soft Grip |
| Batterikapasitet | 4 Ah |
| Oppsamler | Nei |
| Selvgående | Nei |
| EAN-nr | 8008984798892 |
| Nobb | 53129614 |