

Multiclip 47 MAE
4 690 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

STIGA Multiclip 47 MAE kombinerer kraften og ytelsen til en bensindrevet maskin med komforten og den stillegående driften til en batteridrevet gressklipper. Det robuste stålchassiset har en kniv med 45 cm klippebredde for utmerket ytelse og holdbarhet. Håndtaket har et mykt grep, noe som gjør hagearbeidet behagelig. Spaken for sentral justering av klippehøyden har fem forskjellige stillinger (31 til 80 mm). Multiclip 47 MAE er spesielt utviklet for multiclip, en teknikk som finklipper gresset og fordeler det på bakken som naturlig gjødsel, noe som sparer tid og penger. 4 Ah-batteri og lader er inkludert.
Varemerke
Beskrivelse
STIGA Multiclip 47 MAE kombinerer kraften og ytelsen til en bensindrevet maskin med komforten og den stillegående driften til en batteridrevet gressklipper. Det robuste stålchassiset har en kniv med 45 cm klippebredde for utmerket ytelse og holdbarhet. Håndtaket har et mykt grep, noe som gjør hagearbeidet behagelig. Spaken for sentral justering av klippehøyden har fem forskjellige stillinger (31 til 80 mm). Multiclip 47 MAE er spesielt utviklet for multiclip, en teknikk som finklipper gresset og fordeler det på bakken som naturlig gjødsel, noe som sparer tid og penger. 4 Ah-batteri og lader er inkludert.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 298471068/ST1 |
| Farge | Gul/Grå |
| Spenning | 60 V |
| Klippebredde | 45 cm |
| Klippehøyde | 3,1-8,0 cm |
| Håndtak | Mykt |
| Effekt/prestering | 1300 W |
| Kraftkilde | Strøm |
| MultiClip | Ja |
| Produkttype | Gressklipper |
| Versjon | Med batteri og lader |
| Vekt | 23 kg |
| Batterikapasitet | 4 Ah |
| Selvgående | Nei |
| EAN-nr | 8008984813694 |
| Nobb | 54515353 |