













SLM 3648 AE
3 590 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Sett inn batteriet og klipp! STIGA SLM 3648 AE er en batteridrevet gressklipper med 34 cm klippebredde og polypropylen klippeaggregat. I tillegg er den utstyrt et mykt og komfortabelt håndtak. Klippehøyden er justerbar i 6 forskjellige stillinger og 35 L gressoppsamler med vindu som viser gressmengden i oppsamleren. Passer bra for små hager.
Varemerke
Beskrivelse
Sett inn batteriet og klipp! STIGA SLM 3648 AE er en batteridrevet gressklipper med 34 cm klippebredde og polypropylen klippeaggregat. I tillegg er den utstyrt et mykt og komfortabelt håndtak. Klippehøyden er justerbar i 6 forskjellige stillinger og 35 L gressoppsamler med vindu som viser gressmengden i oppsamleren. Passer bra for små hager.
Tilhørende batteri og lader er inkludert i pakken.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Stiga |
|---|---|
| Art.Nr. | 294345068/ST1 |
| Oppsamler kapasitet | 35 l |
| Spenning | 48 V |
| Klippehøyde | 2,5 - 7,5 cm |
| Klippebredde | 34 cm |
| El-start | Ja |
| Håndtak | Soft Grip |
| MultiClip | Ja |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | Gressklipper |
| Versjon | Med batteri og lader |
| Vekt | 12 kg |
| Batterikapasitet | 2,5 Ah |
| Oppsamler | Ja |
| Selvgående | Nei |
| EAN-nr | 8008984799998 |
| Nobb | 53109420 |