




Gressklipper HusqvarnaKlippo LB448
10 108 kr
Prispresset
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 95 kr

Husqvarna Klippo LB448 er en kompakt og brukervennlig BioClip®-gressklipper i standardstørrelse. Tilpasset for semi-profesjonell bruk i middels store områder. Husqvarna LB 400-serien er bygget på den høyt respekterte Husqvarna-plattformen, kjent for enestående holdbarhet og pålitelig ytelse. Utstyrt med høyspesifiserte og lettstartede Honda GCV-motorer, støpte aluminiumsdekk og ergonomisk sidejusterbart håndtak. Husqvarna LB 400-serien, optimalisert design og kommersielle kvalitetskomponenter gir ytelse du kan stole på år etter år.
Varemerke
Beskrivelse
Husqvarna Klippo LB448 er en kompakt og brukervennlig BioClip®-gressklipper i standardstørrelse. Tilpasset for semi-profesjonell bruk i middels store områder. Husqvarna LB 400-serien er bygget på den høyt respekterte Husqvarna-plattformen, kjent for enestående holdbarhet og pålitelig ytelse. Utstyrt med høyspesifiserte og lettstartede Honda GCV-motorer, støpte aluminiumsdekk og ergonomisk sidejusterbart håndtak. Husqvarna LB 400-serien, optimalisert design og kommersielle kvalitetskomponenter gir ytelse du kan stole på år etter år.
Egenskaper
- Støpt aluminiumkåpe for lang levetid
- Sidejusterbart styre for optimal brukerposisjon
- Høy-spesifisert og lettstartet Honda-motor
- Støpte aluminiumsfelger for lang levetid
- Sentral høydejustering
- BioClip®
OBS!Denne Husqvarna-maskinen må fylles med olje før den brukes!
- Støpt aluminiumkåpe for lang levetid
- Sidejusterbart styre for optimal brukerposisjon
- Høy-spesifisert og lettstartet Honda-motor
- Støpte aluminiumsfelger for lang levetid
- Sentral høydejustering
- BioClip®
OBS!Denne Husqvarna-maskinen må fylles med olje før den brukes!
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Husqvarna |
|---|---|
| Art.Nr. | 1000483709 |
| Klippehøyde | 3-6 cm |
| Klippebredde | 48 cm |
| Sylindervolum | 145 cc |
| El-start | Nei |
| Motorprodusent | Honda |
| Motornavn | GCVX-145 |
| Produsentens Art.Nr. | 9704818-01 |
| MultiClip | Ja |
| Effekt/prestering | 2700 W |
| Kraftkilde | Bensin |
| Serie | Klippo |
| Tankvolum | 0,9 l |
| Produkttype | Gressklipper |
| Bruksområde | GDS |
| Vibrasjonsverdi | 4,5 |
| Vekt | 28,5 kg |
| Garanti | 2 år |
| Decibelnivå | 77 dBa |
| Selvgående | Nei |
| EAN-nr | 7392930542105 |

