




Gressklipper HusqvarnaKlippo LB448S
11 690 kr
Prispresset
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 149 kr

Husqvarna Klippo LB448S er en kompakt og forhjulsdrevet BioClip®-gressklipper i standardstørrelse. Tilpasset for semi-profesjonell bruk i mellomstore områder. Husqvarna LB 400-serien er bygget på den høyt respekterte Husqvarna-plattformen, kjent for god kvalitet og pålitelig ytelse. Utstyrt med høyspesifiserte og lettstartede Honda GCV-motorer, støpte aluminiumsdekk og ergonomisk sidejusterbart håndtak.
Varemerke
Beskrivelse
Husqvarna Klippo LB448S er en kompakt og forhjulsdrevet BioClip®-gressklipper i standardstørrelse. Tilpasset for semi-profesjonell bruk i mellomstore områder. Husqvarna LB 400-serien er bygget på den høyt respekterte Husqvarna-plattformen, kjent for god kvalitet og pålitelig ytelse. Utstyrt med høyspesifiserte og lettstartede Honda GCV-motorer, støpte aluminiumsdekk og ergonomisk sidejusterbart håndtak.
Egenskaper
- Støpt aluminiumslokk for lang levetid
- Sidejusterbart styre for optimal brukerposisjon
- Høyspesifisert og lettstartet Honda-motor
- Støpte aluminiumsfelger for lang levetid
- Sentral høydejustering
- BioClip®
- Støpt aluminiumslokk for lang levetid
- Sidejusterbart styre for optimal brukerposisjon
- Høyspesifisert og lettstartet Honda-motor
- Støpte aluminiumsfelger for lang levetid
- Sentral høydejustering
- BioClip®
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Husqvarna |
|---|---|
| Art.Nr. | 1000483710 |
| Klippehøyde | 3-6 cm |
| Klippebredde | 48 cm |
| Sylindervolum | 145 cc |
| El-start | Nei |
| Motorprodusent | Honda |
| Motornavn | GCVX-146 |
| Utgående | Ja |
| Produsentens Art.Nr. | 9704819-01 |
| MultiClip | Ja |
| Effekt/prestering | 2700 W |
| Kraftkilde | Bensin |
| Serie | Klippo |
| Hastighet | 4,5 km/h |
| Tankvolum | 1,9 l |
| Produkttype | Gressklipper |
| Bruksområde | GDS |
| Vibrasjonsverdi | 4,5 |
| Garanti | 2 år |
| Oppsamler | Nei |
| Decibelnivå | 77 dBa |
| Selvgående | Ja |
| EAN-nr | 7392930542129 |

