




Gressklipper HusqvarnaKlippo LB453S
13 184 kr
Prispresset
- Midlertidig utsolgt
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Husqvarna Klippo LB453S er en fullstørrelse, kompakt og forhjulsdrevet BioClip® gressklipper. Tilpasset for semi-profesjonell bruk på middels til store områder. Husqvarna LB 400-serien er bygget på den høyt respekterte Husqvarna-plattformen. Utstyrt med høyspesifiserte og lettstartede Honda GCV-motorer, støpte aluminiumsdekk og ergonomisk sidejusterbart håndtak. Husqvarna LB 400-serien, optimalisert design og kommersielle kvalitetskomponenter gir ytelse du kan stole på år etter år.
Varemerke
Beskrivelse
Husqvarna Klippo LB453S er en fullstørrelse, kompakt og forhjulsdrevet BioClip® gressklipper. Tilpasset for semi-profesjonell bruk på middels til store områder. Husqvarna LB 400-serien er bygget på den høyt respekterte Husqvarna-plattformen. Utstyrt med høyspesifiserte og lettstartede Honda GCV-motorer, støpte aluminiumsdekk og ergonomisk sidejusterbart håndtak. Husqvarna LB 400-serien, optimalisert design og kommersielle kvalitetskomponenter gir ytelse du kan stole på år etter år.
Egenskaper
- Støpt aluminiumskappe for lang levetid
- Sidejusterbart styre for optimal brukerposisjon
- Høy-spesifisert og lettstartet Honda-motor
- Støpte aluminiumsfelger for lang levetid
- Sentral høydejustering
- BioClip®
- Støpt aluminiumskappe for lang levetid
- Sidejusterbart styre for optimal brukerposisjon
- Høy-spesifisert og lettstartet Honda-motor
- Støpte aluminiumsfelger for lang levetid
- Sentral høydejustering
- BioClip®
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Husqvarna |
|---|---|
| Art.Nr. | 1000483711 |
| Klippehøyde | 3-6 cm |
| Klippebredde | 53 cm |
| Sylindervolum | 166 cc |
| El-start | Nei |
| Motorprodusent | Honda |
| Motornavn | GCVX-170 |
| Utgående | Ja |
| Produsentens Art.Nr. | 9704820-01 |
| MultiClip | Ja |
| Effekt/prestering | 3300 W |
| Kraftkilde | Bensin |
| Serie | Klippo |
| Hastighet | 4,5 km/h |
| Tankvolum | 0,9 l |
| Produkttype | Gressklipper |
| Bruksområde | GDS |
| Vibrasjonsverdi | 5,3 |
| Vekt | 33,5 kg |
| Garanti | 2 år |
| Oppsamler | Nei |
| Decibelnivå | 78 dBa |
| Selvgående | Ja |
| EAN-nr | 7392930542143 |

