
Gressklipper StigaCombi 48 SQ
4 190 kr

Combi 48 SQ
4 190 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Combi 48 SQ er en smidig selvgående gressklipper utstyrt med en 140 cc Stiga motor, og en lett 60 liters hybridoppsamler med gressindikator som med ett signal gir beskjed om når oppsamleren er full. Takket være det ergonomiske softgrip-styret og med sentral klippehøydeinnstilling er brukervennligheten bedre enn noensinne.
Varemerke
Beskrivelse
Combi 48 SQ er en smidig selvgående gressklipper utstyrt med en 140 cc Stiga motor, og en lett 60 liters hybridoppsamler med gressindikator som med ett signal gir beskjed om når oppsamleren er full. Takket være det ergonomiske softgrip-styret og med sentral klippehøydeinnstilling er brukervennligheten bedre enn noensinne.
De store bakhjulene gjør den utmerket å kjøre på ujevne underlag og lett å manøvrere mellom busker og i hagen. Velg mellom oppsamling, sideutkast, hvis gresset er høyt, bakutkast eller Multiclip (med Multiclip plugg) for det beste resultatet på din plen. Klippebredden er 46 cm og klipperen passer gressplener på opp til 1600 m2.
Spesifikasjoner
Motortype: ST 45 OHV
Materiale klipperhus: Stål
Klippebredde 46 cm
Klippesystem: Multiclip, oppsamler, sideutkast, bakutkast
Fremdrift måte: Selvgående, bakhjulsdrift
Gassregulering: På styre
Klippehøydeinnstilling: Sentral med 1 håndtak
Klippehøydeintervall: 6 pos. 25-90 mm
Type håndtak: Ergonomisk med hurtiglåsing og myke håndtak
Hjul: 200/280 mm riflede gummihjul med kulelager
Start: Manuell
Lydnivå: 96 dB
Obs! Det skal alltid fylles på olje ved førstegangsbruk!
Spesifikasjoner
Motortype: ST 45 OHV
Materiale klipperhus: Stål
Klippebredde 46 cm
Klippesystem: Multiclip, oppsamler, sideutkast, bakutkast
Fremdrift måte: Selvgående, bakhjulsdrift
Gassregulering: På styre
Klippehøydeinnstilling: Sentral med 1 håndtak
Klippehøydeintervall: 6 pos. 25-90 mm
Type håndtak: Ergonomisk med hurtiglåsing og myke håndtak
Hjul: 200/280 mm riflede gummihjul med kulelager
Start: Manuell
Lydnivå: 96 dB
Obs! Det skal alltid fylles på olje ved førstegangsbruk!
Egenskaper
| Varemerke | STIGA |
|---|---|
| Art.Nr. | 299486848/S16 |
| Klippehøyde | 2,5-9 cm |
| Klippebredde | 46 cm |
| Sylindervolum | 140 cc |
| El-start | Nei |
| Motorprodusent | Stiga |
| Motornavn | ST 45 OHV |
| Håndtak | Ergonomisk |
| Høyde | 49 cm |
| Lengde | 92,5 cm |
| MultiClip | Ja |
| Effekt/prestering | 2200 W |
| Kraftkilde | Bensin |
| Produkttype | Gressklipper |
| Vekt | 38 kg |
| Bredde | 57,5 cm |
| Oppsamler | Ja |
| Selvgående | Ja |
| Nobb | 50361602 |